Yedigöller’de Fotoğraf Şenliği
29 Ekim 2015 08:08

Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf ve Video Bölümü Öğr. Gör. Barış Konor, fotoğraf dersi kapsamında Bolu Yedigöller Milli Parkına bir gezi düzenledi. Fakülte öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği fotoğraf şenliği, 26 Ekim 2015 tarihinde yapıldı.

Kırk öğrenci ve fakülte öğretim elemanlarının yer aldığı fotoğrafçılık etkinliğinde, öğrencilerinin dış mekanda nasıl fotoğraf çekileceği uygulamalı olarak anlatıldı. Konor, fotoğrafçılıkta teorik kadar uygulamanın da önemli olduğunu belirterek, gezin yoğun ilgi gördüğünü dile getirdi. Uygulamalı derslere devam edeceklerinin de altını çizen Öğr. Gör. Barış Konor, geziye katılan öğretim elemanları ve öğrencilerine teşekkür etti.

Gezinin kendileri için çok faydalı olduğunu dile getiren öğrenciler ise, teorik bilgileri uygulamalı olarak yapmanın kendileri açısından son derece yararlı olduğunu söylediler. Yaptıkları hataları bu gezi kapsamında daha iyi gördüklerini de anlatan Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri, gezilerin devam etmesini talep ettiler.